JOB Z penetrační základní bílá barva Zobrazit větší

JOB Z penetrační základní bílá barva

Nový produkt

balení: PET vědra 2.5, 5, 15, 25 kg
technický list: [PDF]
bezpečnostní list: [PDF]
prohlášení o shodě: [PDF]

Více informací

Více informací

Charakteristika: zářivě bílá, vydatná, vysoce přilnavá, difuzní, vodou ředitelná barva bez org. rozpouštědel, tónovatelná světlostálými tónovacími prostředky.
Použití: JOB-Z je speciální podkladová, penetrační omítková barva pro vnitřní i venkovní použití. Vhodná pro zpevnění a vyrovnání savosti podkladů před aplikací tenkovrstvých omítkovin JOBEX na jádrové a štukové omítky, na betonové plochy, pórobetony, eternit, cementotřís. desky ap. Nové podkladové omítky musí být vyzrálé min. 4-6 týdnů a musí mít min. soudrž-nost 0,2 MPa. Staré omítky musí být zbaveny prachu, nečistot, mastných skvrn, železných předmětů (hřebíky, dráty ap.). Plochy podkladu musí být hladké, tvrdé, bez výstupků a trhlin.
Aplikace: Práce se provádí při teplotách vyšších než +3°C. Při aplikaci je nutné se vyvarovat přímému slunečnímu záření, větru a dešti. Při nízkých teplotách nebo při vysoké relativní vlhkosti vzduchu tj. při podmínkách prodlužujících dobu zasychání základové barvy JOB-Z počítat s pomalejším zasycháním a tím s možností poškození deštěm i po více než 8 hodinách.
Spotřeba: 0,15 - 0,25 kg/m2 (dle savosti podkladu a dle volby aplikačního nanášení