Jednosložková stěrková hmota CR12 Zobrazit větší

Jednosložková stěrková hmota CR12

Nový produkt

balení: papírový pytel 25 kg
technický list: [PDF]
bezpečnostní list: [PDF]
prohlášení o shodě: [PDF]

Více informací

Více informací

Charakteristika: Jednosložková stěrková hmota s vynikající zpracovatelností. Připraví se rozmícháním práškové složky CR 12 v čisté vodě.
Použití: Pro přilepení bandážové tkaniny k tepelně izolačním deskám a vyrovnání povrchu těchto desek (zateplovací systém budov). Dále se používá pro tmelení dřevocement. desek (heraklit, lignopor) a všeobecně k vyrovnání nerovností savých podkladů do 15 mm.
Aplikace: Práci provádíme při teplotách nad +5°C. Na přilepené polystyrénové desky zateplovacího systému budov naneseme připravenou rozmíchanou hmotu CR 12 (nejlépe nerezovým hladítkem), přiložíme tkaninu, kterou pomocí hladítka vypneme a zastěrkujeme do této hmoty, dalším přidáním a rovnoměrným rozetřením hmoty vytvoříme rovný souvislý povrch bez trhlin. Takto zhotovená bandáž je do 60 minut nelepivá, do 24 - 48 hodin zcela vytvrzená.
Spotřeba: Pro zhotovení bandáže: 3-4 kg/m2. / Při souvislé 1mm vrstvě 1,7 kg/m2. Spotřeba závisí na použité zubové stěrce a na kvalitě podkladu. Tam, kde stěrková hmota CR12 slouží zároveň k vyrovnání nerovností podkladu, se spotřeba zvyšuje.