Disperzní stěrková hmota CR100 Zobrazit větší

Disperzní stěrková hmota CR100

Nový produkt

balení: PET vědro 1, 5, 15 kg
technický list: [PDF]
bezpečnostní list: [PDF]
prohlášení o shodě: [PDF]

Více informací

Více informací

Charakteristika: Jednosložková, disperzní, bílá, jemná stěrková hmota s vysokou kontaktní přilnavostí k podkladům určená pro vnitřní i venkovní použití. Po vytvrzení lehce brousitelná.
Použití: Stěrková hmota CR 100 se používá na úpravu podkladové vrstvy před vlastní aplikací interiérových a fasádních barev, disperzních nátěrů a omítkovin. Dále pro tmelení trhlin a vyrovnání nerovností štukových omítek a sádrokartonů. Lze použít pro opravy dřevěných materiálů (např.dveří) před aplikací disperzních barev nebo nátěrů.
Aplikace: Práci provádíme při teplotách nad +8°C. Podklad zbavíme prachu, mastných skvrn, starých nenosných nátěrů a nečistot. Před nanášením tmelu je vhodné otřít opravované plochy vlhkým hadrem, houbou nebo štětkou. Při náročném použití nebo při nedostatečně pevném podkladu provedeme nátěr podkladu a to penetračním roztokem (PD-28, popř. Sokrat 2802A s vodou v poměru 1:5-10). Aplikaci disperzní stěrkové hmoty CR 100 provádíme nejlépe stěrkami z nerezavějících materiálů (např. z plast. hmot nebo nerez oceli). Pracovní nářadí ihned po skončení práce se stěrkovou hmotou CR 100 omyjte vodou.
Spotřeba: 0,2 - 1,5 kg/m2 (spotřeba závisí na kvalitě podkladu). Při souvislé 1mm vrstvě 1,5 kg/m2.